Prawo gospodarcze, prawo handlowe, kancelaria prawna Warszawa - Country desks - Italian Desk

Kancelaria prawna Warszawa, prawo gospodarcze, prawo handlowe. Pełne doradztwo prawne i podatkowe, obsługa spółek


Country desks

Italian Desk

Zespół prawników Działu Włoskiego (Italian Desk) na co dzień doradza przy transakcjach między Polską a Włochami. Dzięki temu nie tylko orientujemy się w poszczególnych dziedzinach prawa włoskiego, ale posiadamy również praktyczną wiedzę w zakresie realiów gospodarczych oraz kulturowych na rynku włoskim. W przypadku konieczności zapewnienia obsługi bezpośrednio we Włoszech, dzięki sieci znajomości z kancelariami na terenie całych Włoch jesteśmy w stanie zapewnić obsługę w praktycznie każdym rodzaju sprawy. Przy okazji świadczenia tego rodzaju obsługi nasi prawnicy często bywają również osobiście we Włoszech.

W skład zespołu Italian Desk wchodzą następujący prawnicy (wszyscy mówiący po włosku):

 

- Adam Morawski

- Justyna Bartnik

Kancelaria posiada także bogate doświadczenie w obsłudze klientów włoskich, dzięki czemu często bierze udział w negocjacjach z firmami włoskimi, przygotowuje włoskojęzyczne wersje umów i innych dokumentów, czy też świadczy bieżące doradztwo w języku włoskim.

Italian Desk świadczy usługi w językach: włoskim, polskim i angielskim.

 LexAlert

Jeżeli chcesz być na bieżąco z najnowszymi zmianami w prawie, możesz zaprenumerować nasz bezpłatny newsletter. Zapisz się
pl
E-Mail
Imię i nazwisko
Firma
Stanowisko
Telefon
Akceptuję treść regulaminu oraz Polityki Prywatności

Informacje zawarte w naszym LexAlert są prawdziwe i aktualne w chwili skierowania do publikacji, jednak nie stanowią one porady prawnej. Szczegłowej porady mogą udzielić nasi prawnicy wyłącznie w odpowiedzi na konkretne zapytanie oraz w odniesieniu do określonego stanu faktycznego. Kliknij tu aby zapoznać się z Polityką Prywatności.

Jeżeli z jakichkolwiek powodów nie życzą sobie Państwo otrzymywać publikacji LexAlert, prosimy o przesłanie e-mailem informacji zwrotnej zawierającej w temacie wiadomości słowo USUŃ.

Zapisz się
Kontakt

Kancelaria położona jest w centrum Warszawy, a nasze biura mieszczą się w budynku Babka Tower.

Morawski & Wspólnicy
Kancelaria Prawna


Al. Jana Pawła II 80/138
Babka Tower
00-175 Warszawa
tel. +48 22 250 11 22
tel. +48 22 635 87 57
fax +48 22 250 11 26
fax +48 22 636 01 87