Prawo gospodarcze, prawo handlowe, kancelaria prawna Warszawa - Prawnicy - Bartosz Jankowski

Kancelaria prawna Warszawa, prawo gospodarcze, prawo handlowe. Pełne doradztwo prawne i podatkowe, obsługa spółek


Prawnicy

Bartosz Jankowski

 
Bartosz Jankowski - posiada ponad 15-letnie doświadczenie w obsłudze instytucji finansowych, głównie banków, zakładów ubezpieczeń, domów maklerskich i pośredników finansowych, w tym agentów ubezpieczeniowych i dystrybutorów jednostek uczestnictwa funduszy inwestycyjnych. Specjalizuje się w prawie konsumenckim na rynku finansowym, zagadnieniach bancassurance, ochronie danych osobowych oraz w prawie rynku kapitałowego, a także reprezentuje instytucje finansowe w sprawach sądowych. Wprowadzał na polski rynek zagraniczne fundusze inwestycyjne, doradzał w budowaniu kanałów dystrybucji produktów bankowych, ubezpieczeniowych i inwestycyjnych, a także prowadził postępowania licencyjne przed KNF.

Doświadczenie zawodowe Bartosza Jankowskiego obejmuje pracę w Kancelarii Kalwas i Wspólnicy, w departamencie bankowości w międzynarodowej kancelarii Allen&Overy, w Domu Inwestycyjnym Xelion sp. z o.o., gdzie kierował pracą biura prawnego oraz jako partner w Mirosz Jankowski i Partnerzy Kancelarii Radców Prawnych.

 
Ukończył podyplomowe studia prawa rynku kapitałowego na Uniwersytecie Warszawskim.

Pracuje w języku polskim, angielskim i włoskim.

 LexAlert

Jeżeli chcesz być na bieżąco z najnowszymi zmianami w prawie, możesz zaprenumerować nasz bezpłatny newsletter. Zapisz się
pl
E-Mail
Imię i nazwisko
Firma
Stanowisko
Telefon
Akceptuję treść regulaminu oraz Polityki Prywatności

Informacje zawarte w naszym LexAlert są prawdziwe i aktualne w chwili skierowania do publikacji, jednak nie stanowią one porady prawnej. Szczegłowej porady mogą udzielić nasi prawnicy wyłącznie w odpowiedzi na konkretne zapytanie oraz w odniesieniu do określonego stanu faktycznego. Kliknij tu aby zapoznać się z Polityką Prywatności.

Jeżeli z jakichkolwiek powodów nie życzą sobie Państwo otrzymywać publikacji LexAlert, prosimy o przesłanie e-mailem informacji zwrotnej zawierającej w temacie wiadomości słowo USUŃ.

Zapisz się
Kontakt

Kancelaria położona jest w centrum Warszawy, a nasze biura mieszczą się w budynku Babka Tower.

Morawski & Wspólnicy
Kancelaria Prawna


Al. Jana Pawła II 80/138
Babka Tower
00-175 Warszawa
tel. +48 22 250 11 22
tel. +48 22 635 87 57
fax +48 22 250 11 26
fax +48 22 636 01 87