Prawo gospodarcze, prawo handlowe, kancelaria prawna Warszawa - Prawnicy - Adam Morawski

Kancelaria prawna Warszawa, prawo gospodarcze, prawo handlowe. Pełne doradztwo prawne i podatkowe, obsługa spółek


Prawnicy

Adam Morawski

 

Adam Morawski – radca prawny, założyciel i Partner Zarządzający Kancelarii.

Adam Morawski zarządza Kancelarią od 11 lat, świadcząc pomoc prawną zarówno dla dużych międzynarodowych korporacji jak i polskich przedsiębiorców, a także dla indywidualnych inwestorów. Adam doradza na poziomie strategicznym oraz zajmuje się prowadzeniem negocjacji; doradza w szczególności w zakresie finansowania inwestycji, kontraktów, prawa spółek oraz nieruchomości, a także reprezentuje klientów w postępowaniach sądowych i arbitrażowych.

Szczególnym obszarem zainteresowania Adama są negocjacje, w ramach których rozwinął wyjątkowe doświadczenie w zakresie planowania strategicznego oraz techniki prowadzenia negocjacji, czego dowodem jest certyfikat ukończenia szkolenia, w ramach tzw. Program on Negotiation for Executives, nadany w 2016 r. przez Uniwersytet Harvarda.

Doświadczenie zdobywał w polskich oraz międzynarodowych firmach prawniczych, takich jak Baker & McKenzie, Gide Loyrette Nouel (w Paryżu) oraz Smoktunowicz & Falandysz, gdzie był odpowiedzialny za dział obsługujący klientów włoskich. Reprezentował Skarb Państwa w Radzie Nadzorczej Metronex SA, a obecnie jest Prezesem Zarządu Fundacji Zobaczyć Jutro, zajmującej się badaniami i rehabilitacją wzroku u dzieci oraz prowadzącej działalność charytatywną.

Pracuje w języku angielskim, włoskim, francuskim, rosyjskim i hiszpańskim.

 
 


LexAlert

Jeżeli chcesz być na bieżąco z najnowszymi zmianami w prawie, możesz zaprenumerować nasz bezpłatny newsletter. Zapisz się
pl
E-Mail
Imię i nazwisko
Firma
Stanowisko
Telefon
Akceptuję treść regulaminu oraz Polityki Prywatności

Informacje zawarte w naszym LexAlert są prawdziwe i aktualne w chwili skierowania do publikacji, jednak nie stanowią one porady prawnej. Szczegłowej porady mogą udzielić nasi prawnicy wyłącznie w odpowiedzi na konkretne zapytanie oraz w odniesieniu do określonego stanu faktycznego. Kliknij tu aby zapoznać się z Polityką Prywatności.

Jeżeli z jakichkolwiek powodów nie życzą sobie Państwo otrzymywać publikacji LexAlert, prosimy o przesłanie e-mailem informacji zwrotnej zawierającej w temacie wiadomości słowo USUŃ.

Zapisz się
Kontakt

Kancelaria położona jest w centrum Warszawy, a nasze biura mieszczą się w budynku Babka Tower.

Morawski & Wspólnicy
Kancelaria Prawna


Al. Jana Pawła II 80/138
Babka Tower
00-175 Warszawa
tel. +48 22 250 11 22
tel. +48 22 635 87 57
fax +48 22 250 11 26
fax +48 22 636 01 87