Prawo gospodarcze, prawo handlowe, kancelaria prawna Warszawa - Prawnicy - Justyna Bartnik

Kancelaria prawna Warszawa, prawo gospodarcze, prawo handlowe. Pełne doradztwo prawne i podatkowe, obsługa spółek


Prawnicy

Justyna Bartnik

 Justyna Bartnik - radca prawny

Justyna jest absolwentką Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego oraz posiada dyplom ukończenia Szkoły Prawa Włoskiego i Europejskiego utworzonej wspólnie przez Uniwersytet Warszawski i Università di Catania. W ramach programu LLP Erasmus odbyła także roczne stypendium na Università di Padova (Włochy). W roku 2016 r. z wynikiem pozytywnym złożyła egzamin radcowski i została wpisana na listę radców prawnych przy OIRP w Warszawie.

Z Kancelarią jest związana od 2010 r. Zajmuje się prawem handlowym i gospodarczym  (w szczególności obsługą spółek z ograniczoną odpowiedzialnością) oraz sprawami procesowymi z zakresu Elektronicznego Postępowania Upominawczego (e-Sąd). Doradza również Klientom w zagadnieniach związanych z uzyskiwaniem zezwoleń na pracę oraz legalizacją pobytu na terytorium RP, w związku z podjęciem pracy lub założeniem działalności gospodarczej.

Pracuje w języku polskim, angielskim i włoskim, a ponadto jest w trakcie nauki języka hiszpańskiego.

 

 

 LexAlert

Jeżeli chcesz być na bieżąco z najnowszymi zmianami w prawie, możesz zaprenumerować nasz bezpłatny newsletter. Zapisz się
pl
E-Mail
Imię i nazwisko
Firma
Stanowisko
Telefon
Akceptuję treść regulaminu oraz Polityki Prywatności

Informacje zawarte w naszym LexAlert są prawdziwe i aktualne w chwili skierowania do publikacji, jednak nie stanowią one porady prawnej. Szczegłowej porady mogą udzielić nasi prawnicy wyłącznie w odpowiedzi na konkretne zapytanie oraz w odniesieniu do określonego stanu faktycznego. Kliknij tu aby zapoznać się z Polityką Prywatności.

Jeżeli z jakichkolwiek powodów nie życzą sobie Państwo otrzymywać publikacji LexAlert, prosimy o przesłanie e-mailem informacji zwrotnej zawierającej w temacie wiadomości słowo USUŃ.

Zapisz się
Kontakt

Kancelaria położona jest w centrum Warszawy, a nasze biura mieszczą się w budynku Babka Tower.

Morawski & Wspólnicy
Kancelaria Prawna


Al. Jana Pawła II 80/138
Babka Tower
00-175 Warszawa
tel. +48 22 250 11 22
tel. +48 22 635 87 57
fax +48 22 250 11 26
fax +48 22 636 01 87