Prawo gospodarcze, prawo handlowe, kancelaria prawna Warszawa - Specjalizacje - Inwestycje, nieruchomości i handel międzynarodowy

Kancelaria prawna Warszawa, prawo gospodarcze, prawo handlowe. Pełne doradztwo prawne i podatkowe, obsługa spółek


Specjalizacje

Inwestycje, nieruchomości i handel międzynarodowy

Trzon naszej działalności stanowi szeroko rozumiana obsługa prawna przedsiębiorstw. Pomagamy w zakresie planowania i realizacji inwestycji, dbamy o prawidłowy przebieg procesu zawierania kontraktów handlowych. Dzięki współpracy z kancelariami na terenie Europy, Azji i w Stanach Zjednoczonych oraz znajomości prawa międzynarodowego świadczymy także szeroko zakrojone doradztwo w zakresie inwestycji i handlu międzynarodowego.
 
Ponadto naszym Klientom indywidualnym i przedsiębiorcom doradzamy w zakresie obrotu nieruchomościami, dbamy o bezpieczny przebieg transakcji nabycia lub zbycia nieruchomości wszelkiego typu, asystujemy również przy negocjacjach umowy najmu lub dzierżawy.
 
Więcej na temat planowania inwestycji:
 
KONTRAKTY HANDLOWE
NIERUCHOMOŚCI
FINANSOWANIE INWESTYCJI


LexAlert

Jeżeli chcesz być na bieżąco z najnowszymi zmianami w prawie, możesz zaprenumerować nasz bezpłatny newsletter. Zapisz się
pl
E-Mail
Imię i nazwisko
Firma
Stanowisko
Telefon
Akceptuję treść regulaminu oraz Polityki Prywatności

Informacje zawarte w naszym LexAlert są prawdziwe i aktualne w chwili skierowania do publikacji, jednak nie stanowią one porady prawnej. Szczegłowej porady mogą udzielić nasi prawnicy wyłącznie w odpowiedzi na konkretne zapytanie oraz w odniesieniu do określonego stanu faktycznego. Kliknij tu aby zapoznać się z Polityką Prywatności.

Jeżeli z jakichkolwiek powodów nie życzą sobie Państwo otrzymywać publikacji LexAlert, prosimy o przesłanie e-mailem informacji zwrotnej zawierającej w temacie wiadomości słowo USUŃ.

Zapisz się
Kontakt

Kancelaria położona jest w centrum Warszawy, a nasze biura mieszczą się w budynku Babka Tower.

Morawski & Wspólnicy
Kancelaria Prawna


Al. Jana Pawła II 80/138
Babka Tower
00-175 Warszawa
tel. +48 22 250 11 22
tel. +48 22 635 87 57
fax +48 22 250 11 26
fax +48 22 636 01 87