Prawo gospodarcze, prawo handlowe, kancelaria prawna Warszawa - Specjalizacje - Wypadki i błędy medyczne - odszkodowania

Kancelaria prawna Warszawa, prawo gospodarcze, prawo handlowe. Pełne doradztwo prawne i podatkowe, obsługa spółek


Specjalizacje

Wypadki i błędy medyczne - odszkodowania

Kancelaria prowadzi sprawy obejmujące szeroko pojęte odszkodowania z tytułu wypadków (odszkodowania za wypadki komunikacyjne, wypadki przy pracy, nieszczęśliwe zdarzenia). Prawnicy Kancelarii mają duże doświadczenie zarówno w doradztwie, jak w dochodzeniu odszkodowań od osób/podmiotów odpowiedzialnych za powstanie szkody, w tym od towarzystw ubezpieczeniowych. Obok odpowiedniego odszkodowania oraz zadośćuczynienia za obrażenia cielesne zespół Kancelarii pomaga Klientom w uzyskaniu wszelkich innych należnych im świadczeń, takich jak: zwrot kosztów leczenia i rehabilitacji, zwrot utraconych zarobków, zadośćuczynienie, renta, etc.

Jednym z obszarów naszej praktyki jest dochodzenie roszczeń z tytułu błędów medycznych.

We współpracy z kancelariami zagranicznymi prowadzimy sprawy odszkodowawcze, w tym sądowe, na terenie całej Europy.

Doradzamy także firmom w obronie przed nieuzasadnionymi roszczeniami.
 LexAlert

Jeżeli chcesz być na bieżąco z najnowszymi zmianami w prawie, możesz zaprenumerować nasz bezpłatny newsletter. Zapisz się
pl
E-Mail
Imię i nazwisko
Firma
Stanowisko
Telefon
Akceptuję treść regulaminu oraz Polityki Prywatności

Informacje zawarte w naszym LexAlert są prawdziwe i aktualne w chwili skierowania do publikacji, jednak nie stanowią one porady prawnej. Szczegłowej porady mogą udzielić nasi prawnicy wyłącznie w odpowiedzi na konkretne zapytanie oraz w odniesieniu do określonego stanu faktycznego. Kliknij tu aby zapoznać się z Polityką Prywatności.

Jeżeli z jakichkolwiek powodów nie życzą sobie Państwo otrzymywać publikacji LexAlert, prosimy o przesłanie e-mailem informacji zwrotnej zawierającej w temacie wiadomości słowo USUŃ.

Zapisz się
Kontakt

Kancelaria położona jest w centrum Warszawy, a nasze biura mieszczą się w budynku Babka Tower.

Morawski & Wspólnicy
Kancelaria Prawna


Al. Jana Pawła II 80/138
Babka Tower
00-175 Warszawa
tel. +48 22 250 11 22
tel. +48 22 635 87 57
fax +48 22 250 11 26
fax +48 22 636 01 87