Prawo gospodarcze, prawo handlowe, kancelaria prawna Warszawa - Specjalizacje - SPV i wirtualne biuro

Kancelaria prawna Warszawa, prawo gospodarcze, prawo handlowe. Pełne doradztwo prawne i podatkowe, obsługa spółek


Specjalizacje

SPV i wirtualne biuro

Z własnego doświadczenia wiemy jak bardzo liczy się wygoda i uproszczenie skomplikowanych procedur w prowadzeniu działalności. Rejestracja nowych spółek w polskiej rzeczywistości jest procesem czasochłonnym, dlatego inwestorom którzy chcą ułatwić sobie start oferujemy gotowe spółki.

Dla jeszcze większego ułatwienia proponujemy również adres rejestrowy w biurze kancelarii. Zapewniamy warszawski, prestiżowy adres przy minimum formalności, bez konieczności podpisywania długoterminowych umów, kaucji. Zapraszamy zagranicznych inwestorów i polskie firmy.

Na podobnych zasadach jesteśmy w stanie zapewnić nabycie gotowej spółki lub utworzenie nowej także w innych jurysdykcjach, np. w Rosji, Czechach, Słowacji, Panamie, Brytyjskich Wyspach Dziewiczych itd.
 LexAlert

Jeżeli chcesz być na bieżąco z najnowszymi zmianami w prawie, możesz zaprenumerować nasz bezpłatny newsletter. Zapisz się
pl
E-Mail
Imię i nazwisko
Firma
Stanowisko
Telefon
Akceptuję treść regulaminu oraz Polityki Prywatności

Informacje zawarte w naszym LexAlert są prawdziwe i aktualne w chwili skierowania do publikacji, jednak nie stanowią one porady prawnej. Szczegłowej porady mogą udzielić nasi prawnicy wyłącznie w odpowiedzi na konkretne zapytanie oraz w odniesieniu do określonego stanu faktycznego. Kliknij tu aby zapoznać się z Polityką Prywatności.

Jeżeli z jakichkolwiek powodów nie życzą sobie Państwo otrzymywać publikacji LexAlert, prosimy o przesłanie e-mailem informacji zwrotnej zawierającej w temacie wiadomości słowo USUŃ.

Zapisz się
Kontakt

Kancelaria położona jest w centrum Warszawy, a nasze biura mieszczą się w budynku Babka Tower.

Morawski & Wspólnicy
Kancelaria Prawna


Al. Jana Pawła II 80/138
Babka Tower
00-175 Warszawa
tel. +48 22 250 11 22
tel. +48 22 635 87 57
fax +48 22 250 11 26
fax +48 22 636 01 87