Prawo gospodarcze, prawo handlowe, kancelaria prawna Warszawa - Specjalizacje - Prawo podatkowe

Kancelaria prawna Warszawa, prawo gospodarcze, prawo handlowe. Pełne doradztwo prawne i podatkowe, obsługa spółek


Specjalizacje

Prawo podatkowe

Dział podatkowy naszej Kancelarii nie tylko zajmuje się doradztwem dotyczącym konkretnych zagadnień podatkowych zlecanych przez Klientów, ale także jest angażowany w celu analizy skutków podatkowych transakcji, których obsługą zajmuje się Kancelaria.

Świadczymy doradztwo w zakresie podatku dochodowego od osób fizycznych i prawnych, jak również w zakresie VAT oraz akcyzy. Zajmujemy się także planowaniem podatkowym oraz analizą cen transferowych i przygotowaniem odpowiedniej dokumentacji.

Oferujemy pomoc w trakcie kontroli podatkowej i skarbowej oraz prowadzenie podatkowego postępowania odwoławczego i sądowego.LexAlert

Jeżeli chcesz być na bieżąco z najnowszymi zmianami w prawie, możesz zaprenumerować nasz bezpłatny newsletter. Zapisz się
pl
E-Mail
Imię i nazwisko
Firma
Stanowisko
Telefon
Akceptuję treść regulaminu oraz Polityki Prywatności

Informacje zawarte w naszym LexAlert są prawdziwe i aktualne w chwili skierowania do publikacji, jednak nie stanowią one porady prawnej. Szczegłowej porady mogą udzielić nasi prawnicy wyłącznie w odpowiedzi na konkretne zapytanie oraz w odniesieniu do określonego stanu faktycznego. Kliknij tu aby zapoznać się z Polityką Prywatności.

Jeżeli z jakichkolwiek powodów nie życzą sobie Państwo otrzymywać publikacji LexAlert, prosimy o przesłanie e-mailem informacji zwrotnej zawierającej w temacie wiadomości słowo USUŃ.

Zapisz się
Kontakt

Kancelaria położona jest w centrum Warszawy, a nasze biura mieszczą się w budynku Babka Tower.

Morawski & Wspólnicy
Kancelaria Prawna


Al. Jana Pawła II 80/138
Babka Tower
00-175 Warszawa
tel. +48 22 250 11 22
tel. +48 22 635 87 57
fax +48 22 250 11 26
fax +48 22 636 01 87