Prawo gospodarcze, prawo handlowe, kancelaria prawna Warszawa - Specjalizacje - Telekomunikacja, IT, e-biznes

Kancelaria prawna Warszawa, prawo gospodarcze, prawo handlowe. Pełne doradztwo prawne i podatkowe, obsługa spółek


Specjalizacje

Telekomunikacja, IT, e-biznes

Kancelaria zatrudnia oraz współpracuje z prawnikami specjalizującymi się w prawie telekomunikacji i jest w stanie zapewnić specjalistyczne doradztwo w tym zakresie. Prawnicy Kancelarii byli doradcami i negocjatorami ważnych transakcji w sektorze telekomunikacji i IT.

Nasi prawnicy pracują także dla kilku firm informatycznych i posiadają doświadczenie w opracowywaniu i negocjacji umów dotyczących wdrażania systemów oraz świadczenia innych usług informatycznych, zawierania umów licencyjnych, czy też umów o dostawę sprzętu i oprogramowania.

Doradzamy także w zakresie prowadzenia działalności za pośrednictwem mediów elektronicznych.LexAlert

Jeżeli chcesz być na bieżąco z najnowszymi zmianami w prawie, możesz zaprenumerować nasz bezpłatny newsletter. Zapisz się
pl
E-Mail
Imię i nazwisko
Firma
Stanowisko
Telefon
Akceptuję treść regulaminu oraz Polityki Prywatności

Informacje zawarte w naszym LexAlert są prawdziwe i aktualne w chwili skierowania do publikacji, jednak nie stanowią one porady prawnej. Szczegłowej porady mogą udzielić nasi prawnicy wyłącznie w odpowiedzi na konkretne zapytanie oraz w odniesieniu do określonego stanu faktycznego. Kliknij tu aby zapoznać się z Polityką Prywatności.

Jeżeli z jakichkolwiek powodów nie życzą sobie Państwo otrzymywać publikacji LexAlert, prosimy o przesłanie e-mailem informacji zwrotnej zawierającej w temacie wiadomości słowo USUŃ.

Zapisz się
Kontakt

Kancelaria położona jest w centrum Warszawy, a nasze biura mieszczą się w budynku Babka Tower.

Morawski & Wspólnicy
Kancelaria Prawna


Al. Jana Pawła II 80/138
Babka Tower
00-175 Warszawa
tel. +48 22 250 11 22
tel. +48 22 635 87 57
fax +48 22 250 11 26
fax +48 22 636 01 87