Prawo gospodarcze, prawo handlowe, kancelaria prawna Warszawa - Kancelaria - Nasze zasady

Kancelaria prawna Warszawa, prawo gospodarcze, prawo handlowe. Pełne doradztwo prawne i podatkowe, obsługa spółek


Kancelaria

Nasze zasady

Dewizą kancelarii jest, że dobro Klienta stoi na pierwszym planie, a zadaniem kancelarii jest wspieranie Klienta w jego działalności. Dlatego nasza działalność opiera się na następujących zasadach:

  • DOBRO KLIENTA

Naszą misją jest dbałość o dobro Klienta. Staramy się dobrze poznać specyfikę działalności naszych Klientów, aby móc lepiej zrozumieć kontekst każdego zagadnienia, którym się zajmujemy.

  • PRAKTYCZNE DORADZTWO

Koncentrujemy się na praktycznym zastosowaniu naszych porad. Uważnie wsłuchujemy się w potrzeby naszych Klientów i odpowiadamy na ich oczekiwania.

  • DĄŻYMY DO DOSKONAŁOŚCI

Działamy szybko, dbamy o dokładność i pracujemy z zaangażowaniem. Naszym celem jest wypracowanie zaufania klientów na długie lata.

  • MYŚL GLOBALNIE, DZIAŁAJ LOKALNIE

Mamy rozległe doświadczenie w dziedzinie międzynarodowego biznesu oraz międzynarodowych standardów korporacyjnych, ale przede wszystkim obracamy się w środowisku biznesu w Polsce.

  • CENA - JAKOŚĆ

Oferujemy obsługę prawną odpowiadającą najwyższym standardom za rozsądną cenę, co wynika z zastosowania technik pracy zapewniających wysoką wydajność. Dbamy o pełną przejrzystość rozliczeń z Klientem i staramy się być elastyczni w proponowanych rozwiązaniach wynagrodzenia.LexAlert

Jeżeli chcesz być na bieżąco z najnowszymi zmianami w prawie, możesz zaprenumerować nasz bezpłatny newsletter. Zapisz się
pl
E-Mail
Imię i nazwisko
Firma
Stanowisko
Telefon
Akceptuję treść regulaminu oraz Polityki Prywatności

Informacje zawarte w naszym LexAlert są prawdziwe i aktualne w chwili skierowania do publikacji, jednak nie stanowią one porady prawnej. Szczegłowej porady mogą udzielić nasi prawnicy wyłącznie w odpowiedzi na konkretne zapytanie oraz w odniesieniu do określonego stanu faktycznego. Kliknij tu aby zapoznać się z Polityką Prywatności.

Jeżeli z jakichkolwiek powodów nie życzą sobie Państwo otrzymywać publikacji LexAlert, prosimy o przesłanie e-mailem informacji zwrotnej zawierającej w temacie wiadomości słowo USUŃ.

Zapisz się
Kontakt

Kancelaria położona jest w centrum Warszawy, a nasze biura mieszczą się w budynku Babka Tower.

Morawski & Wspólnicy
Kancelaria Prawna


Al. Jana Pawła II 80/138
Babka Tower
00-175 Warszawa
tel. +48 22 250 11 22
tel. +48 22 635 87 57
fax +48 22 250 11 26
fax +48 22 636 01 87