Prawo gospodarcze, prawo handlowe, kancelaria prawna Warszawa - Kancelaria - Profil działalności

Kancelaria prawna Warszawa, prawo gospodarcze, prawo handlowe. Pełne doradztwo prawne i podatkowe, obsługa spółek


Kancelaria

Profil działalności

Kancelaria doradza polskim i międzynarodowym Klientom działającym w różnych branżach, takich jak produkcja, handel, usługi, transport, a także rynek nieruchomości, usługi finansowe i ubezpieczeniowe. Kancelaria oferuje specjalistyczne doradztwo w zakresie wszystkich głównych dziedzin prawa, a ponadto zapewnia pełną obsługę w procesach przed sądami powszechnymi i arbitrażowymi. W celu zapewnienia pełnej koordynacji działań Klientów, przy większości projektów kancelaria zapewnia doradztwo prawników specjalizujących się w różnych dziedzinach prawa, ze szczególnym uwzględnieniem aspektów podatkowych każdej transakcji.

Prawnicy Kancelarii na co dzień pracują w międzynarodowym środowisku, natomiast ze względu na szczególne zapotrzebowanie w tym zakresie, w ramach Kancelarii zostały wyodrębnione: Dział Międzynarodowy (International Desk) i Dział Włoski (Italian Desk), którymi zarządza Adam Morawski (adam@morawski.eu), oraz Dział Prawa Rosyjskiego (Russian Desk), którym zarządza Irina Pronina (i.pronina@morawski.eu). Zespoły powyższych Działów świadczą usługi prawne w językach angielskim i francuskim (International Desk), włoskim (Italian Desk) oraz rosyjskim (Russian Desk), a także doskonale orientują się w realiach gospodarczych i prawnych różnych krajów.

Niezależnie od pomocy świadczonej przez radców prawnych i adwokatów, wspieranych przez aplikantów, Kancelaria zapewnia doradztwo oraz usługi rzeczników patentowych, ekonomistów, księgowych, asystentów prawnych oraz tłumaczy.

Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych Klientów zagranicznych, Kancelaria oferuje obsługę w językach angielskim, włoskim, francuskim, niemieckim, hiszpańskim i rosyjskim.

Współpracujemy z kancelariami w całej Europie, w Stanach Zjednoczonych, a także w Rosji oraz państwach byłego ZSRR, oraz posiadamy stałych współpracowników w Brukseli, Mediolanie oraz Nowym Jorku.

Wśród wielu dziedzin naszej działalności znajdują się:

  • obsługa prawna firm
  • prawo handlowe, w tym kontrakty, prawo spółek
  • doradztwo prawne (zwłaszcza prawo gospodarcze)
  • obsługa transakcji oraz doradztwo w zakresie nieruchomości

 LexAlert

Jeżeli chcesz być na bieżąco z najnowszymi zmianami w prawie, możesz zaprenumerować nasz bezpłatny newsletter. Zapisz się
pl
E-Mail
Imię i nazwisko
Firma
Stanowisko
Telefon
Akceptuję treść regulaminu oraz Polityki Prywatności

Informacje zawarte w naszym LexAlert są prawdziwe i aktualne w chwili skierowania do publikacji, jednak nie stanowią one porady prawnej. Szczegłowej porady mogą udzielić nasi prawnicy wyłącznie w odpowiedzi na konkretne zapytanie oraz w odniesieniu do określonego stanu faktycznego. Kliknij tu aby zapoznać się z Polityką Prywatności.

Jeżeli z jakichkolwiek powodów nie życzą sobie Państwo otrzymywać publikacji LexAlert, prosimy o przesłanie e-mailem informacji zwrotnej zawierającej w temacie wiadomości słowo USUŃ.

Zapisz się
Kontakt

Kancelaria położona jest w centrum Warszawy, a nasze biura mieszczą się w budynku Babka Tower.

Morawski & Wspólnicy
Kancelaria Prawna


Al. Jana Pawła II 80/138
Babka Tower
00-175 Warszawa
tel. +48 22 250 11 22
tel. +48 22 635 87 57
fax +48 22 250 11 26
fax +48 22 636 01 87