PRAKTYKANT/PRAKTYKANTKA DO KANCELARII PRAWNEJ

Kancelaria Prawna Morawski & Wspólnicy zajmująca się obsługą podmiotów zagranicznych (prawo gospodarcze) przyjmie studenta/studentkę IV-V roku prawa w ramach programu odpłatnych 3-miesięcznych praktyk, z możliwością nawiązania stałej współpracy.

Zapewniamy różnorodną pracę, wsparcie koleżeńskie i merytoryczne, dobrą atmosferę, duże tempo pracy ale bez siedzenia po godzinach.

Od kandydatów oczekujemy:

• dyspozycyjności co najmniej 3 dni w tygodniu;
• bardzo dobrej znajomości j. angielskiego w mowie i piśmie;
• dokładności i dbałości o szczegóły;
• dobrej organizacji pracy
• umiejętności pracy w zespole i wysokiej kultury osobistej

Znajomość języka francuskiego / włoskiego / niemieckiego / hiszpańskiego / ukraińskiego będzie dodatkowym atutem

Zadania praktykanta/praktykantki:

• opracowywanie projektów pism procesowych i innych dokumentów (law in action);
• research prawny;
• czynności administracyjne i biurowe;
• kontakty z sądami, urzędami, tłumaczami oraz klientami.

Doświadczenie w pracy w kancelarii nie jest wymagane, ale będzie dodatkowym atutem. Kancelaria zastrzega, iż w trakcie trwania praktyk przewidziane jest wynagrodzenie.

Oferujemy:

• mentoring doświadczonych radców prawnych;
• budowa sieci kontaktów w międzynarodowym środowisku – uczestnictwo w spotkaniach z klientami, a także zaangażowanie przy projektach koordynowanych przez prawników z różnych krajów;
• czas wykonywania praktyk dostosowany do potrzeb studenta;
• pracę w dobrym punkcie lokalizacyjnym (obok Centrum handlowego Arkadia w Warszawie);
• referencje oraz feedback ze współpracy.

Po ukończeniu praktyk istnieje możliwość nawiązania stałej współpracy na atrakcyjnych warunkach.

Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie CV na adres: info@morawski.eu